SİMURG adlı zirve ilk olarak 2019-2020 eğitim öğretim yılının güz döneminde gerçekleştirilmiştir. Farklı sektörlerden alanında başarılı isimlerin ağırlandığı zirvede öğrencilerin akıllarındaki soruları cevaplandırabilmelerine olanak sağlanmıştır. Sektördeki işleyiş ve kariyer yolculuklarını anlatan konukların, öğrencilerin kariyer yolculularında birer rehber niteliğinde konuşmaları üniversite çapında büyük ilgi görmüştür. Zirvede pazarlama, bilgi teknolojileri, ticaret, proje yönetimi, ERP gibi birçok alandan önemli konular konuşulmuştur. Öğrencilerin yoğun ilgisi ile gerçekleştirilen bu etkinlik her sene yapılması hedeflenen bir zirve olma özelliği taşımaktadır.

1. OTURUM-Bursa Strateji Geliştirme Müdürü ALPER BAYRAK

İnançsızlık Vadisinde Bursa Strateji Geliştirme Müdürü ALPER BAYRAK bizlerleydi. Kendilerine bizlere aktardıkları değerli deneyimleri ve bilgileri için çok teşekkür ederiz.

2. OTURUM-DÖKTAŞ Genel Müdür Yardımcısı CFO’su SİBEL BİNİCİ

Cehalet Vadisinde DÖKTAŞ Genel Müdür Yardımcısı CFO’su SİBEL BİNİCİ bizlerleydi. Kendilerine bizlere aktardıkları değerli deneyimleri ve bilgileri için çok teşekkür ederiz.

3. OTURUM-FIAT Bölge Satış Müdürü GÖKTÜRK DOĞAN

Arayış Vadisinde FIAT Bölge Satış Müdürü GÖKTÜRK DOĞAN bizlerleydi. Kendilerine bizlere aktardıkları değerli deneyimleri ve bilgileri için çok teşekkür ederiz.

4. OTURUM-FRITERM Yalın Dönüşüm Koordinatörü HAKAN ACAR

Yok oluş Vadisinde FRITERM Yalın Dönüşüm Koordinatörü HAKAN ACAR bizlerleydi. Kendilerine bizlere aktardıkları değerli deneyimleri ve bilgileri için çok teşekkür ederiz.

5. OTURUM-DAIKIN Genel Müdür Yardımcısı TUNCER GÜLSARAN

Benlik Vadisinde DAIKIN Genel Müdür Yardımcısı TUNCER GÜLSARAN bizlerleydi. Kendilerine bizlere aktardıkları değerli deneyimleri ve bilgileri için çok teşekkür ederiz.

6. OTURUM-PAKET TAXI CEO’su RAŞİT EMİR SÜER

Birlik Vadisinde PAKET TAXI Kurucu CEO’su RAŞİT EMİR SÜER bizlerleydi. Kendilerine bizlere aktardıkları değerli deneyimleri ve bilgileri için çok teşekkür ederiz.

7. OTURUM-İş İnsanı Prodüktor ERKAN ŞEN

İstek Vadisinde İş İnsanı Prodüktör ERKAN ŞEN bizlerleydi. Kendilerine bizlere aktardıkları değerli deneyimleri ve bilgileri için çok teşekkür ederiz.