1. OTURUM-Türkiye Girişimcilik Vakfı Genel Müdürü MEHRU AYGÜL

Simurg 2020 online etkinliğimizde 1. oturum Benlik Vadisi değerli konuşmacısı Türkiye Girişimcilik Vakfı Genel Müdürü MEHRU AYGÜL bizlerleydi. Kendisine bizlere aktardığı değerli deneyimleri ve bilgileri için çok teşekkür ederiz.

2. OTURUM-Tat Gıda & Düzey Pazarlama İnsan Kaynakları Grup Yöneticisi DERYA AYYILDIZ

Simurg 2020 online etkinliğimizde 2. oturum Arayış Vadisi değerli konuşmacısı DERYA AYYILDIZ bizlerleydi. Kendisine bizlere aktardığı değerli deneyimleri ve bilgileri için çok teşekkür ederiz

3. OTURUM-DAIKIN TÜRKİYE CEO’su HASAN ÖNDER

Simurg 2020 online etkinliğimizde 3. oturum Birlik Vadisi değerli konuşmacısı DAIKIN TÜRKİYE CEO’ su HASAN ÖNDER bizlerleydi. Kendisine bizlere aktardığı değerli deneyimleri ve bilgileri için çok teşekkür ederiz.

4. OTURUM-Note Cosmetics Genel Müdürü BERİL KOPARAL

Simurg 2020 online etkinliğimizde 4. oturum İnançsızlık Vadisi değerli konuşmacısı BERİL KOPARAL bizlerleydi. Kendisine bizlere aktardığı değerli deneyimleri ve bilgileri için çok teşekkür ederiz.

5. OTURUM-Momentum BT Stratejist UFUK PEKER

Simurg 2020 online etkinliğimizde 5. oturum Yok oluş Vadisi değerli konuşmacısı UFUK PEKER bizlerleydi. Kendisine bizlere aktardığı değerli deneyimleri ve bilgileri için çok teşekkür ederiz.

6. OTURUM-Profesyonel Eğitmen SEO AYHAN KARAMAN

Simurg 2020 online etkinliğimizde 6. oturum Cehalet Vadisi değerli konuşmacısı AYHAN KARAMAN bizlerleydi. Kendisine bizlere aktardığı değerli deneyimleri ve bilgileri için çok teşekkür ederiz.

7. OTURUM-Yılmaz Sisters AYŞENUR YILMAZ ve NURSENA YILMAZ

Simurg 2020 online etkinliğimizde 7. oturum İstek Vadisi değerli konuşmacıları AYŞENUR YILMAZ ve NURSENA YILMAZ bizlerleydi. Kendisine bizlere aktardığı değerli deneyimleri ve bilgileri için çok teşekkür ederiz.