1. OTURUM-LEGO Türkiye, Yunanistan & İsrail Pazarlama Direktörü TUNA CANATAR

İstek Vadisinde LEGO Türkiye, Yunanistan & İsrail Pazarlama Direktörü TUNA CANATAR bizlerleydi. Kendilerine bizlere aktardıkları değerli deneyimleri ve bilgileri için çok teşekkür ederiz.

2. OTURUM-ZORLU Enerji Bilgi Teknolojileri ve İş Geliştirme Müdürü BORA SELCANOĞLU

Arayış Vadisinde ZORLU Enerji Bilgi Teknolojileri ve İş Geliştirme Müdürü BORA SELCANOĞLU bizlerleydi. Kendilerine bizlere aktardıkları değerli deneyimleri ve bilgileri için çok teşekkür ederiz.

3. OTURUM-IKEA Ülke Sipariş ve Teslim Noktaları Müdürü ECE HAZAL GENÇ

İnançsızlık Vadisinde IKEA Ülke Sipariş ve Teslim Noktaları Müdürü ECE HAZAL GENÇ bizlerleydi. Kendilerine bizlere aktardıkları değerli deneyimleri ve bilgileri için çok teşekkür ederiz.

4. OTURUM-AZOR Solutions Co-Founder & Keynote Speaker EMRE BAŞKAN

Cehalet Vadisi AZOR Solutions Co-Founder & Keynote Speaker EMRE BAŞKAN bizlerleydi. Kendilerine bizlere aktardıkları değerli deneyimleri ve bilgileri için çok teşekkür ederiz.

5. OTURUM-Yalova Üniversitesi Doktor Öğretim Üyesi İBRAHİM SABUNCU

Birlik Vadisinde YALOVA ÜNİVERSİTESİ Doktor Öğretim Üyesi İBRAHİM SABUNCU bizlerleydi. Kendilerine bizlere aktardıkları değerli deneyimleri ve bilgileri için çok teşekkür ederiz.

6. OTURUM-ARÇELİK Proje Müdürü ve AR-GE Uzmanı FATİH KARTAL

Benlik Vadisinde ARÇELİK Proje Müdürü ve AR-GE Uzmanı FATİH KARTAL bizlerleydi. Kendilerine bizlere aktardıkları değerli deneyimleri ve bilgileri için çok teşekkür ederiz.

7. OTURUM-Happy Center CEO’su YAVUZ ALTUN

Yok Oluş Vadisinde HAPPY CENTER CEO’su YAVUZ ALTUN bizlerleydi. Kendilerine bizlere aktardıkları değerli deneyimleri ve bilgileri için çok teşekkür ederiz.