Hakkımızda

Biz Kimiz?

Yalova Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü 2015 yılından itibaren aktif bir kulüp olarak çalışmalarına devam etmektedir. Bu kadar kısa süredir canlı olmasına rağmen çok büyük başarılar gerçekleştirmiştir. Her yıl devamlı olarak yapılan birçok etkinliğin yanı sıra, üzerine ekleyerek yapabileceklerinin üzerine çıkmayı hedeflemektedir.

Öncelikli amacı Endüstri Mühendisliği öğrencileri olsa da yaptığı etkinlikler diğer mühendislik bölümleri ve iktisadi ve idari bilimler fakülte öğrencileri tarafında çoğu zaman rağbetle karşılanmıştır. Örgün eğitimde Yalova Üniversitesi öğrencileriyle etkileşimde olup, online eğitimde de tüm öğrencilere ulaşmayı amaç edinmiştir.

Vizyon

Yalova Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü, çeşitli eğitimler ve organizasyonlar gerçekleştirerek hem endüstri mühendisliği öğrencilerinin hem de Yalova Üniversitesi bünyesinde yer alan diğer bölüm öğrencilerinin gelişimine katkı sağlamayı amaçlamaktadır.

Misyon


İçinde bulunduğumuz teknoloji çağına uyum sağlayabilmek amacıyla öğrencilerin hem kişisel hem de mesleki anlamda kendilerini geliştirebilmeleri için eğitimler, seminerler ve konferanslar düzenleyerek kariyer hedeflerine katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

EKİBİMİZ

Sima Nur Çınar

Kulüp Mentörü

Gökçen Bıyık

Kulüp Başkanı

Beyza Kösef

Eğitim Koordinatörü

Can Akküncü

Eğitim Koordinatörü

Furkan Bulut

Eğitim Koordinatörü

Ömer Akçer

Finans Koordinatörü

Zeynep Zorlu

Finans Koordinatörü

Atakan Yavaş

İnsan Kaynakları Koordinatörü

Erkan Gezmen

İnsan Kaynakları Koordinatörü

Beyza Boyacı

Organizasyon Koordinatörü

Işılay Şenlikoğlu

Organizasyon Koordinatörü

Beyza Mete

Sosyal Medya Koordinatörü

Gülten Erdoğan

Sosyal Medya Koordinatörü

Hami Eraslan

Teknik Koordinatörü

MERT Temürlenk

Teknik Koordinatörü