GÖZ’21 ZİRVESİ 20 MART’TA ONLİNE’DA GERÇEKLEŞTİ!

İkincisini Youtube Canlı yayınında gerçekleştirdiğimiz GÖZ’21 etkinliğimiz 20 Mart tarihinde 4 oturum ile gerçekleşti. Duygu Birecikli, Gülşah Akın, Erkin Erol, Emrah Kozan ve Güney Sevindik’ in katılımıyla büyük beğeni topladı. 

Yayınımızı kaçırdıysanız ya da bir daha izlemek istiyorsanız Youtube’ dan izleyebilirsiniz!

Bunun için hemen işe koyulduk ve çok kısa bir sürede kısıtlı imkanlarla hareket ederek elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık.

Gelecekte bu gibi etkinliklerimizin devam edeceğini ve daha çok internet ortamında buluşacağımızı düşünerek buna Gelecekle Özdeşleşen Zirve (GÖZ) adını verdik.

Eski mezunlarımızdan, iş hayatından, müzik dünyasından ve sosyal medyadan tanıdığımız kişileri konuk olarak ağırladık ve hayat tecrübelerine ortak olduk.

Etkinliği Instagram üzerinden canlı yayın olarak düzenledik ve etkinlik sırasında takipçilerimizden gelen soruları canlı yayın esnasında yanıtlama fırsatı bulduk.

Beş ayrı gün ve beş oturum şeklinde düzenlediğimiz etkinliğe ilgi büyük oldu ve katılımcılarımız oldukça memnun kaldı.

G Ö Z ‘ 2 1

1. OTURUM-PAZARLAMADA TEKNOLOJİ ENTEGRASYONU

GÖZ’21 Zirvemizde 1. oturumda konuklarımız Age Provocateur kurucuları Gülşah Akın ve Duygu Birecikli bizlerleydi. Kendilerine bizlere aktardıkları değerli deneyimleri ve bilgileri için çok teşekkür ederiz.

2. OTURUM-E TİCARET

GÖZ’21 Zirvemizde 2. oturumda konuğumuz Teknosa’ dan Erkin Erol bizlerleydi. Kendisine bizlere aktardığı değerli deneyimleri ve bilgileri için çok teşekkür ederiz.

3. OTURUM-TASARIM ODAKLI DÜŞÜNCE

GÖZ’21 Zirvemizde 3. oturumda konuğumuz Piksel Akademi kurucusu Emrah Kozan bizlerleydi. Kendisine bizlere aktardığı değerli deneyimleri ve bilgileri için çok teşekkür ederiz.


4. OTURUM-GİRİŞİMCİLİK VE İNOVASYON

GÖZ’21 Zirvemizde 4. oturumda konuğumuz Etkin Kampüs kurucusu Güney Sevindik bizlerleydi. Kendisine bizlere aktardığı değerli deneyimleri ve bilgileri için çok teşekkür ederiz.