AYNA Zirvesi Yalova Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafında organize edilen “AKLINI YÖNET NİTELİKLERİNİ ARTTIR” açılımına sahip kişisel gelişim zirvesidir. AYNA’yı , berraklık, gerçekliğin yansıması ve kendimizi tanımanın simgesi olan aynadan yola çıkarak gelecekteki biz ile şimdiki bizi buluşturan bir geçite benzettik. Zirvemizin logosu olan kırmızı elma ise olgunlaşmanın ve okul hayatımızdaki gelişmenin simgesi olarak simgeledik. Logomuzdaki elmayı her geçen sene biraz daha boyayarak gelişimimizi somutlaştırıyoruz.

AYNA Zirvemizin amacı ise alanında uzman meslektaşlarımızın deneyimlerinden ve tecrübelerinden yola çıkarak bizlere hangi departmanlarda çalışabileceğimizi, sektördeki yerimizi ve karşılaşabileceğimiz sorunları aktarmasıdır.

1. OTURUM-INFINITCREA PCC ACPC MBA BERNA PINAR TUNÇ

1. oturum konuğumuz BERNA PINAR TUNÇ bizlerleydi. Kendilerine bizlere aktardıkları değerli deneyimleri ve bilgileri için çok teşekkür ederiz.

2. OTURUM-Hepsi Jet Teknoloji Direktörü DENİZ TOSUN

2. oturum konuğumuz DENİZ TOSUN bizlerleydi. Kendilerine bizlere aktardıkları değerli deneyimleri ve bilgileri için çok teşekkür ederiz.

3. OTURUM-Sosyal Girişimci & Yatırımcı EBRU DORMAN

3. oturum konuğumuz EBRU DORMAN bizlerleydi. Kendilerine bizlere aktardıkları değerli deneyimleri ve bilgileri için çok teşekkür ederiz.

4. OTURUM-Genç Başarı Eğitim Vakfı Genel Müdürü SEÇİL YILDIRIM ÇELEBİ

4. oturum konuğumuz SEÇİL YILDIRIM ÇELEBİ bizlerleydi. Kendilerine bizlere aktardıkları değerli deneyimleri ve bilgileri için çok teşekkür ederiz.

5. OTURUM-Decathlon Marka Müdürü CEM CANDAN

5. oturum konuğumuz CEM CANDAN bizlerleydi. Kendilerine bizlere aktardıkları değerli deneyimleri ve bilgileri için çok teşekkür ederiz.